Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18306/klempirstvi-pipa_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18306/klempirstvi-pipa_cz/www/wp-config.php on line 24
O nás – Klempířství PIPA s.r.o.

O nás

Práce na střeše

 

Práce na střeše

 

Firma Josef PIPA, klempířství-pokrývačství, vznikla v roce 1990 a čítala dvě spolupracující osoby. Z počátku se firma orientovala pouze na zákazníky z řad občanů, ale postupem času se začala rozvíjet spolupráce a realizování prací u místních podniků a firem. Nedlouho po vzniku se rozběhla výroba malých sérií atypických klempířských výrobků pro místního odběratele.

 

V roce 1992 firma přijala první dva zaměstnance, kteří nastoupili již do nově, svépomocí zbudované, klempířské dílny. Přibývající množství realizovaných střech, ať už nových či rekonstruovaných, poskytování různých služeb zákazníkům a zvětšující se množství přepravovaného materiálu, nás donutilo opatřit si valníkovou dodávku.

 

V dalším roce se rozeběhla malosériová výroba venkovních okenních parapetů pro firmy, které realizují montáže termofasád. Výroba doplňků TMF a klempířských prvků dle přání zákazníka je samozřejmostí, stejně tak i krátké termíny dodání. Požadavky, kladené na naši firmu, nás donutily přijmout další dva zaměstnance a stejně tak i vybudovat nové skladovací prostory, diky kterým můžeme nabídnout základní sortiment klempířských výrobků z různých materiálů (Pz, Al, Cu, Rheizink, Lindab).

 

V dalších letech se modernizovala a zkvalitňovala jak technologie, tak i nabídka služeb a materiálů. Samozřejmostí je konzultace, zaměření a návrh cenové kalkulace na danou zakázku – to vše zdarma, ať již se jedná o opravu staré, či realizaci střechy nové. Snažíme se a vždy jsme se snažili, vycházet vstříc všem požadavkům našich zákazníků a nároky na nás kladené, bezezbytku a ke spokojenosti vyřešit. A když by vyvstal, či vyvstane nějaký problém, je zde minimálně 5letá garance na provedené práce a výrobcem poskytnutá záruka na použitý materiál.

 

V roce 2004 se firma, čítající šest zaměstnanců, stala společností s ručením omezeným s názvem PIPA Klempířství s.r.o.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien